ROTH

ROTH Polska Sp. z o.o. jest członkiem międzynarodowej grupy ROTH Industries GmbH & Co.

Content image

Rodzinnej firmy, która w roku 1947 zatrudniała kilka osób, zajmowała się produkcją kotłów i miała ograniczony zasięg działania, a której rozwój nastąpił bardzo szybko - budowa pierwszej hali produkcyjnej, poszerzenie palety produktów, znaczne zwiększenie zatrudnienia i obrotów, wreszcie rozpoczęcie działalności na szerokim europejskim rynku.
 

Obecnie ROTH Industries GmbH & Co. jest koncernem posiadającym 24 oddziały i biura handlowe na całym świecie, m.in. w Chinach, USA i Kanadzie, a łączne zatrudnienie przekracza 1.000 osób. Produkcja, również na potrzeby innych firm, odbywa się w 10 zakładach, będących w 100 % własnością rodziny ROTH.

 

Polskie przedstawicielstwo od ponad 10 lat korzysta z doświadczenia i kompetencji firmy-matki, a wspólna misja i jednolita strategia pozwalają w pełni realizować założenia polityki naszego przedsiębiorstwa. Polityki, której priorytetem jest bezpieczeństwo i komfort osób, dla których tworzymy nasze produkty. Zadowolenie klientów, to wyzwanie, które traktujemy bardzo poważnie i odpowiedzialnie. Niezwykle pomocne w tym zakresie są Firmy Partnerskie - dystrybutorzy produktów ROTH na terenie całej Polski. Wierzymy, że wieloletnia przyjazna współpraca i mnóstwo wspólnych przedsięwzięć, to owoce naszej postawy i zaangażowania. Sumienną pracą pielęgnujemy nasz wizerunek firmy solidnej, ale elastycznej, profesjonalnej, ale dostępnej, pełnej młodzieńczego zapału, marzeń i pasji, ale godnej zaufania. ROTH POLSKA